Recepty

Expresne rýchle muffiny z mikrovlnnej rúry

Zabudovateľnú mikrovlnnú rúru BOSCH BFL634GB1  používam na krátke zohrievanie jedla z predošlého dňa, keďže prevažne varím na dva dni. ? Na druhý deň zvyknem do jedla pridať pár ingrediencií ako orechy, semienka, zeleninu, strukoviny, bylinky, koreniny či kvalitný olej aby jedlo nadobudlo inú chuť a prepašovala som do tela potrebné vitamíny, minerály, stopové prvky a zdravé tuky.

Došlo vám nečakane pečivo? Mne sa to dnes stalo ? a potrebovala som do pár minút zahnať hlad. Zachránili ma teplé muffiny pečené v mikrovlnnej rúre BOSCH. ✨

Makový koláč s ríbezľami

Je tu leto, ? pohoda ? a s ním čerstvo dozreté ovocie ?. Ak neviete čo s ríbezľami a máte radi mak, mám pre vás receptík na koláčik. ? No a keďže ja a kuchynské spotrebiče sme kamoši , mám pre vás tip. Experimentovala som s mojím obľúbencom. ? Zabudovateľná rúra Bosch HBG6764B1  ma vždy prekvapí nejakou funkciou. ? Naposledy to bol senzor PerfectBake, ktorý kontroluje vlhkosť v rúre a sám spozná, kedy je koláč upečený. Stačí nadstaviť, či pečiete vo forme napr. bábovku alebo na sladkú mňamku na plechu a treba len vydržať neotvoriť rúru. ? Časovo trvá pečenie dlhšie, ale výhoda je v tom, že koláč nemusíte kontrolovať a svoj vzácny čas môžete kludne venovať niečomu inému. ??