Ladím s jedlom

 

Predstavujem vám môj nový projektík DELICIOUS OUTFIT, ktorý je jedinečný v tom, že jedlo ladím s oblečením. Zhoda je vo farbách a motívoch. Náročný projektík na koordináciu, ale myšlienka je unikátna. Moje nové hobby. 

GAŠTANOVÉ GUĽKY LADIACE S KOŇOM 

 

Táto fotka sa mi vryje do pamäti na celý život. Budem pri nej spomínať na tieto časy, kedy si realizujem svoje sny a zhmotňujem predstavy. Na fotenie tejto edície som dlho čakala a nakoniec to skoro celé padlo… Fotografka Katka Kapsdorfer  mala 5 sekúnd, na zachytenie tohto záberu, totižto z koníka som sa zošmykla rýchlosťou blesku. Ladím s gaštanovo – rumovými gulkami.

ŽLTÉ ŠATY & TVAROHOVÝ CHEESECAKE 

  

Žlté šaty som zladila s tvarohovým  koláčom. Top cheececake, jednoduchý na prípravu, má perfektnú konzistenicu,  úžasnú vôňu a geniálnu chuť. Zatiaľ najlpeší recept na cheescake, hotový skôst. Recept na tvarohový cheesecake tu. 

 

CHIA PUNDING & RUŽOVÉ ZÁCLONOVÉ ŠATY S VOLÁNMI

  

Do týchto šiat som sa zamilovala. Keď som ich zbadala, hneď mi blisklo v hlave, že k ním zladím pudnig. Keďže klasický puding nemám v obľube, konečene prišiel ten správny čas vyskúšať ospevovaný chia puding s malinami.  Recpet tu.

 

„KREVETKOVÝ“ OUTFIT

  

K cestovinám z čiernej fazule s krevetkami, osviežené citrónom som zvolila šaty, na ktorých sú vzory, ktoré pripomínajú krevetky. Receptík určite vyskúšajte, budete sa cítiť ako pri mori :). Recept na krevety s fazuľovými cestovinami tu.

 

Foto: Katarina Kapsdorfer